Prins Hendrikstraat 162 Breda

Specificaties

Verkocht: € 459.000 K.K.

  • Woonoppervlakte: 112 m2
  • Perceeloppervlakte: 156 m2
  • Inhoud: 526 m3
  • Bouwjaar: 1901
  • Verdiepingen: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Vestiging: Breda

Terug naar het overzicht

Omschrijving

Op een zeer gewilde locatie in het Ginneken, in de welbekende Prins Hendrikstraat is deze uitgebouwde tussenwoning gelegen met stadstuin gelegen op het zuidwesten. De woning is voorzien van een woonkamer met open keuken, bijkeuken, berging, garage, 3 slaapkamers op de eerste verdieping en een bergzolder.

De Prins Hendrikstraat is op loopafstand van het Valkeniersplein gesitueerd met diverse faciliteiten waaronder een Albert Heijn, HEMA, Kruidvat, Etos, bakkerij, kaas en delicatessenwinkel en slijterij Gall & Gall. Tevens is de gezellige Ginnekenmarkt met diverse terrassen en restaurants nabij de woning gelegen. Diverse uitvalswegen zijn goed bereikbaar.

Indeling

Begane grond

Hal
De hal is voorzien van een meterkast en houten vloer. Vanuit hier is er toegang tot de woonkamer.

Woonkamer
De woonkamer met houten vloer is voorzien van natuurstenen schouw met aan beide zijden inbouwkasten met inbouwspots. De woonkamer biedt toegang tot de open keuken en openslaande deuren naar de tuin.

Keuken
De eenvoudige, open keuken beschikt over een afzuigkap, elektrische kookplaat, koelkast en magnetron. Tevens is hier een designradiator aanwezig. De bijkeuken is toegankelijk vanuit de keuken.

Bijkeuken
De bijkeuken is voorzien van een tegelvloer, gedeeltelijk wandtegels, aansluitingen ten behoeve van wasapparatuur en een geheel betegelde toiletruimte. Middels een loopdeur is er toegang tot de tuin.

Tuin
De stadstuin is gesitueerd op het zuidwesten en is volledig bestraat. Vanuit de tuin is de hobby/tuinkamer bereikbaar die enkel via de tuin toegankelijk is. Tevens is de garage bereikbaar met kanteldeur (vermoedelijk met een astbesthoudend plafond). Middels de kanteldeur komt u uit in de zijstraat van de Prins Hendrikstraat.

Eerste verdieping
De eerste verdieping is voorzien van een laminaatvloer met uitzondering van de badkamer. De overloop biedt toegang tot 3 slaapkamers, badkamer en separate toiletruimte.

Slaapkamer 1
De eerste slaapkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning.

Slaapkamer 2
De tweede slaapkamer is aan de achterzijde gesitueerd en voorzien van een dakkapel.

Slaapkamer 3
De derde slaapkamer is tevens gelegen aan de achterzijde en beschikt over een dakkapel.

Badkamer
De volledig betegelde badkamer is voorzien van een ligbad, douche in hoekopstelling, wastafel en mechanische ventilatie.

Toilet
Het volledig betegelde toilet is voorzien van een closet en fonteintje. 

Bergzolder
De bergzolder is middels een vlizotrap op de overloop te bereiken. De zolder is geheel vernieuwd en toegankelijk. Hier bevindt zich de opstelling voor de CV-ketel.

Algemeen:
– De woning beschikt over hardhouten kozijnen;
– De hal is voorzien van een zeil met daaronder een houten vloer;
– De bergzolder is middels een vlizotrap bereikbaar.

Locatie

Heeft u vragen? Neem contact met ons op!

Bel ons of vul het contactformulier in.

+31 76 522 39 28

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×